Anasayfa          Merceksi          Anaglif          İletişim  

 

Dindar Erkekler


Stereoskopik 3D

Bu gösterideki altı resim, 3 boyutlu merceksi baskılardır. Bunlar, üç boyutlu bir yüzeye yansıtılan bir yüzün bilgisayar resmini göstermektedir. Bu stereoskopik merceksi baskılar özel gözlük takmadan görülebilir.

Şu anda bu tür resimler internette doğru olarak gösterilememektedir. Ancak, merceksi animasyon veya kırmızı-mavi anaglifler kullanılarak, derinlik etkisi bu web sitesinde kısmen görülebilir. Üç boyutlu tam derinlik etkisini yaşamanın tek yolu, bir duvarda asılı olan gerçek merceksi baskıyı görmektir.


 

Giriş

Tanrı iyidir. Tanrı uludur. Tanrı erkeksidir. Bu nedenle, Tanrı’nın iyi ve ulu olan bir penis vardır.

Üç boyutlu baskı serisi, altı dinî lidere hürmet amaçlıdır. Bu erkeklerin tümü de Dünya üzerinde Tanrı adına konuşan, Tanrı’nın ilahî elçileridir.

Tanrı’nın penis iyi ve uludur. Penis kuvvet, zindelik ve güçlülüğü temsil eder. Bu özellikler bu dindar erkeklerin hepsinde de görülebilir. Bu kişiler kuvvetlidir, güçlüdür ve Tanrı kavramını başkalarının zihnine yerleştirmeye isteklidir.

Dolayısıyla, bu kişilere ve fotoğraflarına sunmayı ümit edebileceğim en büyük onur, onların içindeki Tanrı penisını ortaya çıkaran üç boyutlu resimler yapmaktır.Bir vahiy görmek için bir resmin üzerini tıklayınız.


Merceksi Animasyon


Abdul Azeez Ayatollah Khamenei President Monson Pope Benedict Shlomo Amar Patriarch Bartholemew

Kırmızı Mavi 3d Gözlük


Abdul Azeez Ayatollah Khamenei Thomas Monson Pope Benedict Shlomo Amar Patriach Bartholemew